poznávací zájezd exotické Relax na plážích Kuby + JÍZDA VETERÁNY HAVANOU +...

Relax na plážích Kuby + JÍZDA VETERÁNY HAVANOU + SEAFARI CAYO BLANCO (letecky z Prahy)

-

Vyhledávač zájezdů

Poznejte exotiku!

To nejlepší z Madeiry + PODZIMNÍ KVĚTINOVÝ FESTIVAL (letecky z Prahy)

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Madeiry v době velkého svátku květin. Shledáte místa, jejichž rozmanitá krása bere dech. Uvidíte typické domky s doškovými střechami, ochutnáte místní rum a navštívíte i Údolí jeptišek. Zažijte s námi fantastickou atmosféru květinového festivalu a objevte čarokrásnou Madeiru!

To nejlepší z Argentiny a Uruguaye + NEJKRÁSNĚJŠÍ VODOPÁDY SVĚTA (letecky z Prahy)

Ledová tříšť průzračných vodopádů, smyslné tango, šťavnatý hovězí steak… Argentina, která vás dostane. Nasajete exotiku Buenos Aires, vyzkoušíte si fascinující argentinský tanec, budete obdivovat vodopády národního parku Iguazú a navíc si vychutnáte urugayskou metropoli Montevideo či západ slunce na plážích u Punta del Este. Poznávejte s vášní – prožijte Argentinu a Uruguaye s cestovateli!

Relax na plážích Kuby + JÍZDA VETERÁNY HAVANOU + SEAFARI CAYO BLANCO (letecky z Prahy)

Dovolená v rytmu salsy, s příchutí Cuba Libre, na vlnách Karibiku… právě začíná. Užijete si bělostné pláže Varadera a potápění mezi korály. Ochutnáte mořské plody i tradiční kuchyni. Můžete prozkoumat indiánský skanzen, dopřát si koloniální Havanu či dobrodružnou plavbu oceánem nebo se toulat místními trhy. Načerpejte novou sílu na ostrově svobody – poznejte odpočinek na Kubě!

To nejlepší z Ekvádoru + PLAVBA PO GALAPÁGÁCH + VÝPRAVA DO AMAZONIE (letecky z Prahy)

Dobrodružství pravého cestovatele… Fantastická plavba po souostroví Galapágy, tajemný Amazonský prales, tradiční život domorodců. Připraveni? V těsné blízkosti budete pozorovat leguány, lachtany či tereje. Projdete se noční džunglí a po rovníku v Quitu. Vyzkoušíte tradiční jídlo kmene Siona i léčebný rituál. Dopřejte si velké zážitky v malé zemi a poznejte panenský ráj Ekvádoru!

To nejlepší z Namibie + SAFARI V PARKU ETOSHA + KOČOVNÝ KMEN HIMBA (letecky z Prahy)

Pouštní dobrodružství, safari, domorodá kultura? Míříme do Namibie. Projedete se tajemnou měsíční krajinou nejstarší pouště světa. Objevíte prastaré rytiny Křováků a skrytá zákoutí Atlantiku. Poznáte koloniální architekturu Windhoeku i tradiční život kmene Himba. Stanete se zkušenými pozorovateli divokých zvířat… Zažijte Afriku na vlastní kůži – s průvodcem, který je tu doma a místní! 

Pobyty s výlety

Relax na plážích Dubrovníku + RYBAŘENÍ NA LODI + FARMA ÚSTŘIC A NEJLEPŠÍ VÍNA (letecky z Prahy)

Sluncem zalitý Jadran, utajená zákoutí, středomořská kuchyně. Zvolněte, je čas na pohodu… Vyzkoušíte klidné pláže zátok. Dáte si nejlepší chorvatská vína a vynikající ústřice. Naučíte se rybařit a ugrilujete si úlovek na lodi. Ochutnáte tradiční večeři peka i domácí šampaňské. Shlédnete na Dubrovník z lanovky i historických hradeb. Zkuste jižní Dalmácii – odpočinek, jak ho neznáte!

Relax na plážích Tuniska + BERBERSKÁ VESNICE + PERLY SAHARSKÉ POUŠTĚ (letecky z Prahy)

Žhavý písek, šplouchání moře, přístavní promenády, vůně koření, největší tropická poušť… Pohoda a relax začíná. Vyzkoušíte krásné pláže i vodní sporty a vyčistíte mysl při golfu. Ochutnáte tradiční brik, berberský chléb i mátový čaj. Můžete vyrazit džípy za tajemstvím Sahary, objevit druhé největší koloseum světa nebo poznat jeskynní život v Matmatě. Zažijte perfektní odpočinek v Tunisku!

Relax na plážích Portugalska + ŠKOLA SURFOVÁNÍ + STŘEDOVĚKÝ ÓBIDOS (letecky z Prahy)

Relax, poznání a dokonalé zážitky… v surfařském ráji Evropy. Užijete si krásné pláže v Peniche. Proniknete do tajů sportu, ve kterém je Portugalsko jedničkou, a naučíte se surfovat i jak chytit vlnu. Ochutnáte tradiční pokrmy a lahodnou ginjinhu. Můžete se vypravit za historií do malebného Óbida nebo na největší z ostrovů Berlenga. Dobijte energii a vyzkoušejte odpočinek v Portugalsku!  

Relax na plážích Kuby + JÍZDA VETERÁNY HAVANOU + SEAFARI CAYO BLANCO (letecky z Prahy)

Dovolená v rytmu salsy, s příchutí Cuba Libre, na vlnách Karibiku… právě začíná. Užijete si bělostné pláže Varadera a potápění mezi korály. Ochutnáte mořské plody i tradiční kuchyni. Můžete prozkoumat indiánský skanzen, dopřát si koloniální Havanu či dobrodružnou plavbu oceánem nebo se toulat místními trhy. Načerpejte novou sílu na ostrově svobody – poznejte odpočinek na Kubě!

56990 Kč

Termín zájezdu
12.02.2022 – 20.02.2022
9 dní / 8 nocí

Destinace
Kuba, Havana

Ubytování
4* hotel na pláži

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Program zájezdu
1. den
Odlet z Prahy se zastávkou v Madridu na první noc. Dle času příletu bude po ubytování možnost poznat historickou část španělské metropole, užít si místní atmosféru, ochutnat paellu i nezaměnitelnou sangrii.
V dopoledních hodinách odletíme z Prahy do Madridu, kde se ubytujeme. Pokud nám to čas dovolí, projdeme se odpoledne překrásnou historickou části Madridu
Procházku zakončíme zastávkou v místní restauraci, dáme si pravou španělskou paellu a osvěžíme se chutnou sangrií z lokálního červeného vína a čerstvého ovoce.
Poté bude možnost volného programu a následný návrat na ubytování v centru Madridu.

2. den
Po snídani se vydáme na letiště směr Havana. Po příletu do Havany se přesuneme objednaným transferém na ubytování do Varadera. V luxusním letovisku nás čeká výtečná večeře a příjemný odpočinek po cestě, který můžeme strávit dle libosti. Relax na pokoji, lahodný drink v baru, procházka po pláži… Už máte jasno?
Po snídani odjedeme na madridské letiště, odkud odletíme do hlavního města Kuby. Dlouhý let nám jistě  zpříjemní myšlenky na očekávanou dovolenou.
Po příletu do Havany se přesuneme objednanou dopravou do hotelového resortu v luxusním letovisku ve Varaderu. Pochutnáme si na vydatné večeři v hotelové restauraci a následovat bude zasloužený odpočinek. 

3. den
A je to tady! Budeme se oddávat radovánkám, naplno si vychutnávat nádherné kubánské pláže a necháme se unášet rytmy salsy. Vyzkoušíme potápění ve vlnách Karibiku, dopřejeme si adrenalin při vodních sportech i popíjení chlazeného daiquiri.
Po snídani bude následovat volný program, kdy se seznámíme s okolím a řádně zrelaxujeme. Zamíříme rovnou na pláž a necháme se jen tak unášet pohodou a vlnami Karibského moře.
Budeme mít možnost také vyzkoušet některý z vodních sportů nebo potápění na volném moři, případně čerpat energii ze sluníčka anebo jen tak lelkovat u hotelového bazénu. Zkrátka se okamžitě sžijeme s kubánskou atmosférou a zahodíme všechny každodenní starosti za hlavu.

4. den
Kubánská dovolená pokračuje. Pláže, moře, slunce… nebo fakultativní výlet do Havany. Navštívíme při něm Hemingwayovo muzeum i legendární podnik, kam spisovatel chodíval. Zjistíme, jak se vyrábí kubánský rum. A na závěr se můžeme projet nablýskanými veterány.
Pokud se vám první den líbil, můžete směle opět lenošit u bazénu nebo na pláži. Během dne ochutnáte mořské speciality, osvěžíte se slavným kubánským koktejlem Cuba Libre a ta správná pohoda může znovu začít…
Kdo bude více zvědavý, může s námi podniknout fakultativní výpravu do Havany a navštívit její nejznámější památky. 
Naše malé velké dobrodružství do kubánské metropole započne zastávkou na úchvatné vyhlídce u mostu Bacunayagua, který patří k jednomu ze sedmi divů Kuby. Naše kroky pak povedou do uliček Staré Havany s množstvím kulturních a historických památek.
Abychom se na společné poznávání dobře naladili, vyrazíme do Muzea rumu, kde nás bude čekat prohlídka historického zařízení palíren a chybět nebude samozřejmě ani ochutnávka pravého kubánského rumu, případně šťávy guarapo, vyrobené z cukrové třtiny. 
Po prohlídce se vydáme do Hemingwayova muzea, které se nachází v hotelu Ambos Mundos. Prozkoumáme tak kouzelné místo, které bylo velkou inspirací v jeho literární tvorbě. Přenesete se tak do doby, kdy vznikla velkolepá díla jako Stařec a moře nebo Komu zvoní hrana
Po krátkém odpočinku půjdeme dále na náměstí Plaza de la Catedral s dominantní stavbou barokní havanské katedrály, v níž byly v minulosti uloženy ostatky Kryštofa Kolumba.
Na oběd nemůžeme zajít nikam jinam než do malé krčmy La Bodeguita del Medio, legendárního havanského podniku, do nějž chodíval sám Hemingway i Errol Flynn.
Po obědě půjdeme lovit nejlepší kubánské kousky na havanskou nákupní třídu a posedíme v proslulém baru Floridita, v němž údajně vznikl koktejl daiquiri, který spisovatel Hemingway přirovnal ke zpěněné hladině moře.
Poznávání i chůze bylo už dost a tak nás na závěr bude zaslouženě čekat úchvatná projížďka starými auty Havanou, která nás zavane do dob 50.–60. let minulého století. 

5. den
Cuba Libre, mojito nebo tequila a k tomu osvěžující tyrkysové moře. Toho není nikdy dost. A pokud vás přitahuje volné moře, můžete se fakultativně vydat katamaránem na oceán a zažít jedinečné Seafari Cayo Blanco.
Po celém dni stráveném v Havaně a pobíhání po skvostech metropole Kuby to chce rozhodně trochu sladkého nicnedělání na kubánských plážích. A že jsou to pláže opravdu bezkonkurenční se přesvědčíte sami.
Budeme popíjet osvěžující koktejly a kochat se nádhernou podívanou na nekonečné průzračné karibské moře.
Zájemci budou také mít možnost fakultativně absolvovat nezapomenutelné Seafari Cayo Blanco neboli den uprostřed Atlantiku na palubě moderního katamaránu.
Plavba vás zavede k jednomu z korálových útesů, kde bude čas na šnorchlování u korálového ostrova Cayo Blanco. Těšit se můžete i na domorodý oběd doprovázen rytmy kubánské hudby. Bude také možnost kratšího koupání na volném moři, které je tady domovem delfínů, jejichž společnost ve vlnách bude jistě nezapomenutelným zážitkem.

6. den
Dnešek můžete opět věnovat karibské pohodě na pláži nebo fakultativně navštívit poloostrov Zapata s unikátní přírodní rezervací. Čeká nás projížďka lodičkou po jezeře pokladů, indiánský skanzen, oběd na pláži i koupání. A ještě stihneme prozkoumat slavnou Zátoku sviní.
Pokud i dnes zvolíte odpočinek, je to na vás. Pláže Varadera čekají a vy se na nich můžete nerušeně oddávat relaxu za příjemného šumění mořských vln.
Se zájemci se tentokrát vypravíme směrem na jih na poloostrov Zapata do přírodní rezervace (UNESCO), která je největší bažinatou oblastí Karibiku. Po cestě se zastavíme u cukrovaru Australia, kde měl Fidel Castro svůj hlavní stan během invaze v Zátoce sviní v roce 1961.
Následně nás bude čekat výprava lodičkou po jezeře pokladů Laguna del Tesoro. Vylodíme se na ostrůvku a pronikneme do tajuplného skanzenu se sochami indiánů v životní velikosti a typickými domky s doškovými střechami.
Po prohlídce ostrova se společně naobědváme v restauraci na břehu karibského moře a ochutnáme tradiční místní pochoutky. Pak se osvěžíme v moři a vydáme se autobusem podél hlubokého zálivu Zátoky sviní, kde se dozvíme zajímavosti o nezdařilé invazi a zavítáme do muzea Museo de Playa Girón.
Po vydařeném výletě se vrátíme do Varadera a užijeme si zde místní noční kubánský život ve velkém stylu. 

7. den
Dovolenkový relax v plném proudu. Krásné pláže nejsou to jediné, co stojí za to ve Varaderu zažít. Místní trhy vás vtáhnou svou atmosférou a s prázdnou určitě neodejdete. Pro milovníky umění a historie je jako stvořené Museo de Varadero. A co ukrývá jeskyně Sendero Cueva de Ambrosio? Stačí vyrazit…
Pláže, moře, slunění, koktejly… jsou i dnes vaše. Pokud vám radovánky ve vodě už stačit nebudou, můžeme se společně vydat na průzkum okolí.
Rovnou z pláže vyrazíme do městských ulic. Potulování po trzích ve Varaderu, kde mimo jiné zakoupíme ruční výrobky místních nebo vyzkoušíme zdejší kuchyni, patří k drobným příjemnostem, které celý náš cestovatelský zážitek z Kuby ještě umocní.
Pokud se zajímáte o historii a umění, můžete ve Varaderu navštívit Museo de Varadero, kde si lze prohlédnout nejrůznější obrazy, staré fotografie, zachovalou mrtvolu dvouhlavého žraloka, nábytek z koloniálních časů a další krásná umělecká díla.
Netradiční zážitek nabízí nedaleká jeskyně Sendero Cueva de Ambrosio. Jsou v ní vyobrazeny piktogramy vytvořené otroky, kteří se zde kdysi ukrývali. Navíc je jeskyně domovem přibližně pěti druhů netopýrů, které lze vidět i pořídit si jejich fotografii zblízka. 
Po návštěvě jeskyně doporučujeme procházku po stezce El Patriarca, na které najdete 500 let starý kaktus.

8. den
Celý den strávený na varaderské pláži. Poslední okamžiky pod kubánským sluncem si naplno vychutnáme, aby naše zážitky z Karibiku byly dokonalé. Večer odjedeme na letiště a čeká nás cesta zpět do Prahy.
Možná je to trochu neuvěřitelné, jak naše kubánské dobrodružství uteklo, ale je to tak.
Nebudeme tedy ztrácet čas a poslední den budeme relaxovat na pláži, užívat si přímořský vzduch a v myšlenkách třídit vzpomínky o našich zážitcích v nádherných karibských končinách.
Večer se přesuneme na letiště a odletíme do Madridu.

9. den
Po pohádkové dovolené přílet do Madridu a přestup na letadlo směr Praha. 

Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Doprava
letecky z letiště:
Praha

V ceně zájezdu je zahrnuto
letenka Praha – Madrid – Havana/Varadero a zpět včetně letištních taxkabinové a odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
doprava letiště – hotel – letiště (Varadero)
1x ubytování v Madridu
1x snídaně v hotelu v Madridu
6x ubytování ve Varaderu

V ceně zájezdu není zahrnuto
fakultativní výlety: Havana a jízda starými auty po městě cca 140 EUR (po domluvě na místě), výlet na poloostrov Zapata cca 60 EUR (po domluvě na místě), Seafari Cayo Blanco 120 EUR (po domluvě na místě)
doporučené kapesné na zájezd: minimálně 400 EUR
spropitné pro řidiče, pokojské, muzikanty apod. (minimálně 10 EUR/pobyt)
cestovní pojištění
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 6 900 Kč

Eurovíkendy

To nejlepší ze Stockholmu (letecky z Ostravy – Krakova)

Výjimečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější ze Stockholmu. Projdete se starým městem Gamla Stan, zhlédnete Královský palác. Užijete si kouzelnou plavbu po jezeře Mälaren, vydáte se na ostrov Djurgarden s jedinečnými muzei a stihnete i nejstarší skanzen na světě. Objevte s námi krásy skandinávské metropole a poznejte Stockholm!

To nejlepší z Říma nejen pro 55+ a TAJEMNÉ DĚDICTVÍ ANTICKÉ OSTIE (letecky z Prahy)

Stylové podniky, vyhlášená káva i zmrzlina, čerstvá pizza, malebná zákoutí, výprava do historie… V Koloseu pocítíte závan dávných her. Projdete se státem ve státě a objevíte skvosty umění v Galerii Borghese. Odhalíte, co skrývá po staletí pohřbená Ostia Antica. Novou energii načerpáte v zahradách, ve stínu piníí i s italskými dobrotami. Dopřejte si zážitky v každém věku – Řím na pohodu a bez starostí!

Kouzlo hledání lanýžů a toskánská vína + ŠIKMÁ VĚŽ V PISE + FLORENCIE (letecky z Prahy)

Což takhle dát si lanýž? A ještě před tím ho vypátrat… Vyrazíte do oblasti u San Miniato a naučíte se, jak se hledají vzácné houby, jejichž chuť je proslulá po celém světě. Italskou lahůdku ochutnáte spolu s místními víny. Objevíte skrytá místa Florencie i Pisy a odhalíte tajemství české historie v Lucce. Dopřejte si Toskánsko a italský kulinářský poklad – delikátní lanýže!

S pobytem u moře

Relax na plážích Tuniska + DŽÍPY NA SAHAŘE + KULISY ZE STAR WARS (letecky z Prahy)

Tropická Sahara, lahodné drinky, masáže, středomořské pláže, arabská kuchyně, nevšední místa… Tunisko vás překvapí. Dopřejete si oddech u bazénu i na pobřeží. Vyzkoušíte golf či jízdu na čtyřkolkách. Zažijete adrenalin v písečných dunách, objevíte filmová místa Hvězdných válek a dáte si tradiční brik a šíšu v maurské kavárně. Zrelaxujte tělo i mysl – vsaďte na odpočinek v Tunisku!

Relax na plážích Dubrovníku + RYBAŘENÍ NA LODI + FARMA ÚSTŘIC A NEJLEPŠÍ VÍNA (letecky z Prahy)

Sluncem zalitý Jadran, utajená zákoutí, středomořská kuchyně. Zvolněte, je čas na pohodu… Vyzkoušíte klidné pláže zátok. Dáte si nejlepší chorvatská vína a vynikající ústřice. Naučíte se rybařit a ugrilujete si úlovek na lodi. Ochutnáte tradiční večeři peka i domácí šampaňské. Shlédnete na Dubrovník z lanovky i historických hradeb. Zkuste jižní Dalmácii – odpočinek, jak ho neznáte!

Relax na plážích Tuniska + BERBERSKÁ VESNICE + PERLY SAHARSKÉ POUŠTĚ (letecky z Prahy)

Žhavý písek, šplouchání moře, přístavní promenády, vůně koření, největší tropická poušť… Pohoda a relax začíná. Vyzkoušíte krásné pláže i vodní sporty a vyčistíte mysl při golfu. Ochutnáte tradiční brik, berberský chléb i mátový čaj. Můžete vyrazit džípy za tajemstvím Sahary, objevit druhé největší koloseum světa nebo poznat jeskynní život v Matmatě. Zažijte perfektní odpočinek v Tunisku!

Relax na plážích Kuby + JÍZDA VETERÁNY HAVANOU + SEAFARI CAYO BLANCO (letecky z Prahy)

Dovolená v rytmu salsy, s příchutí Cuba Libre, na vlnách Karibiku… právě začíná. Užijete si bělostné pláže Varadera a potápění mezi korály. Ochutnáte mořské plody i tradiční kuchyni. Můžete prozkoumat indiánský skanzen, dopřát si koloniální Havanu či dobrodružnou plavbu oceánem nebo se toulat místními trhy. Načerpejte novou sílu na ostrově svobody – poznejte odpočinek na Kubě!

Inspirace na cesty

Barcelonská ještěrka: Gaudího fenomenální práce inspirovaná slavnou legendou i symbol města

Na tričkách, na plážových taškách a osuškách, na hrníčkách a čokoládě, jsou keramické, kovové, skleněné, dřevěné... Prostě ze všech možných materiálů a na všech možných předmětech. Tam všude je ještě v Barceloně najdete. Proč?

Caprese: slaná i sladká chuť (nejen) italského léta. Který si dáte?

Italský ostrov Capri. Vůně a chuť léta, babího léta i jiných ročních období. Legendární salát caprese. Lahodný dort caprese. Recepty jako bonus.

5 důvodů, proč se vydat za karibským dobrodružstvím na Yucatán

Známe pět dobrých důvodů, proč se vydat do Mexika!

Mexická kuchyně: pestrobarevnost chutí jako unikátní dědictví tří ras

Mexická kuchyně: pestrobarevnost chutí jako unikátní dědictví tří ras Mexická kuchyně je podobně pestrá jako samotné Mexiko. Mísí se v...

7 důvodů proč vyrazit do Mexika: Rozmanitost tepající pod rozžhaveným americkým sluncem

7 důvodů proč vyrazit do Mexika: Rozmanitost tepající pod rozžhaveným americkým sluncem Proč do Mexika? Známe mnoho dobrých důvodů... Sedm...

Mohlo by vás zajímatPODOBNÉ
Doporučujeme vám

Extra tipyOblíbené
Extra tipy na top pobyty a poznávací zájezdy

Adventní zájezdy

Adventní Drážďany + MORITZBURG (autobusem z Prahy)

Pohádkový den s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Drážďan a zažijete jejich předvánoční atmosféru. Zhlédnete barokní Zwinger,...

Adventní Drážďany + KARLŠTEJN (autobusem z Ostravy)

Dvojitá porce adventních zážitků s průvodcem, který vám prozradí největší zajímavosti o Drážďanech i českém hradě Karlštejně. Nasajete atmosféru...

Adventní Norimberk (autobusem z Prahy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Norimberku. Projdete se historickým Starým městem, prohlédnete si...

Adventní průvod čertů v RETZU (autobusem z Brna)

Adventní odpolední výlet s průvodcem, během kterého uvidíte svátečně laděné vinařské městečko Retz a užijete si pekelný průvod čertů....

Adventní Amsterdam + ZAANSE SCHANS + HAAG (letecky z Prahy)

Kam vyrazit na advent? Zkuste s námi Holandsko – předvánoční Amsterdam vás dostane. Projdete se čtvrtí červených luceren, budete...

Relax na plážích Dubrovníku + RYBAŘENÍ NA LODI + FARMA ÚSTŘIC A NEJLEPŠÍ VÍNA (letecky z Prahy)

Sluncem zalitý Jadran, utajená zákoutí, středomořská kuchyně. Zvolněte, je čas na pohodu… Vyzkoušíte klidné pláže zátok. Dáte si nejlepší chorvatská vína a vynikající ústřice. Naučíte se rybařit a ugrilujete si úlovek na lodi. Ochutnáte tradiční večeři peka i domácí šampaňské. Shlédnete na Dubrovník z lanovky i historických hradeb. Zkuste jižní Dalmácii – odpočinek, jak ho neznáte!

Severní Wales + HRADY ŽELEZNÉHO KRUHU + NEJVYŠŠÍ HORA SNOWDON (letecky z Prahy)

Severní Wales + HRADY ŽELEZNÉHO KRUHU + NEJVYŠŠÍ HORA...

Anglický venkov + HRAD WARWICK + DIANIN ZÁMEK (autobusem)

Anglický venkov + HRAD WARWICK + DIANIN ZÁMEK (autobusem) Britský...

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy)

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ...

Lázně a wellness