pobytovýŘecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ...

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy)

-

Vyhledávač zájezdů

Exotické pobyty

To nejlepší z Indie + TÁDŽ MAHAL + SAFARI (letecky z Prahy) 26.01.2024 – 07.02.2024

Pestrost a rozmanitost, kterou jinde nenajdete. Nechte se vtáhnout do indického světa… Budete obdivovat velkolepé památky, tajuplné chrámy i stúpy. Nejslavnější hrobku světa si vychutnáte při východu slunce. Stanete se účastníkem nevšedního ceremoniálu ve Zlatém chrámu v Amritsaru. Na vlastní oči spatříte tygry žijící ve volné přírodě. Dillí vás doslova pohltí. A památky UNESCO? Kam se podíváte. Cestujte za skutečnými zážitky a objevujte Indii naplno!

To nejlepší z Dubaje + SILVESTR (letecky z Prahy) 28.12.2023 – 01.01.2024

Silvestrovský poznávací zájezd s průvodcem, během kterého se seznámíte s tím nejlepším z Dubaje a Abú Dhabí! Uvidíte několik světových „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, nejznámější uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah… Zhlédněte s námi všechno, co člověk dokáže vytvořit a oslavte Nový rok stylově! Vsaďte na Dubaj!

To nejlepší z Egypta + VÝLETNÍ PLAVBA PO NILU + KOUPÁNÍ V HURGHADĚ (letecky z Prahy) 22.01.2024 – 02.02.2024

Po stopách faraonů, po proudu nejdelší řeky i za relaxem pod africkým sluncem. Vyrazíte k pyramidám v Gíze. Na Káhiru se rozhlédnete z Citadely a prozkoumáte největší arabskou tržnici. Zjistíte vše o papyrusu. Navštívíte Údolí králů a nejzachovalejší chrám. Zažijete plavbu po Nilu i projížďku felúkou a vychutnáte si odpočinkový luxus v Hurghadě. Poznávejte nová místa, poznávejte Egypt!

To nejlepší z Madeiry + TURISTIKA (letecky z Prahy) 13.05.2024 – 20.05.2024

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého objevíte to nejzajímavější z Madeiry. Uvidíte místa, jejichž krása bere dech. Vystoupáte na horu Pico Grande, projdete se vavřínovými lesy a podél levád. Ochutnáte madeirské víno i místní rum, vykoupete se v lávových jezírcích a navštívíte Údolí jeptišek. Dopřejte si kombinaci čarokrásné přírody s turistikou a prožijte Madeiru!

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy)

Korfu, Paxos, Antipaxos… Kompromisy stranou, dopřejte si je všechny. Vyplouváte plachetnicí na cestu snů. Objevíte místa, na která se běžní turisté nedostanou. Naučíte se, jak řídit loď. Vyzkoušíte si rybaření a úlovek si můžete i připravit. Koupání na volném moři si vychutnáte za svítání i při západu slunce. Připraveni na dovolenou na moři? Zažijte plavbu po řeckých ostrovech na přání!

16990 Kč

Termín zájezdu
24.06.2022 – 03.07.2022
10 dní / 9 nocí

Destinace
Řecko,

Ubytování
3* kajuty na plachetnici

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Program zájezdu
1. den
Po příletu na Korfu vás už na letišti bude očekávat kapitán. Nejprve vyrazíte doplnit zásoby a nakoupit suroviny pro přípravu chutných jídel pro první dny plavby. Poté se nalodíte a společně naplánujete trasu plavby, dle vašich představ. A můžete vyplout… Na první noc zakotvíte v městečku Kassiopi.
Čeká vás odlet z Prahy a přílet na letiště na Korfu. Na letišti se seznámíte s kapitánem, který vás tam bude očekávat. Po cestě můžete doplnit zásoby na nejbližší dny plavby.
Poté se společně přesunete k nedaleko kotvící lodi. Kapitán vám představí plachetnici, která se stane vaším domovem na následujících deset dní. Provede vás po palubě, ukáže vám kajuty a pak důkladně proberete plán plavby. Trasa bude přizpůsobena vašim přáním i okolnostem na místě.
Dále zmíněný program je orientační a slouží pouze k inspiraci pro vaše jedinečné zážitky.
Vyplujete na sever Korfu, při plavbě východní stranou ostrova budete mít možnost zastavit v jedné z mnoha zátok a využít čas ke koupání v tyrkysové vodě Jónského moře. Cílem vaší dnešní cesty bude městečko Kassiopi, kde zakotvíte.
Můžete zde navštívit pozůstatky pevnosti Kassiopi, které se nacházejí nad městečkem. Kassiopi je jednou ze tří byzantských obranných pevností, které bránily ostrov Korfu před nájezdy pirátů. Pevnost je považována za jednu z nejdůležitějších architektonických památek Jónských ostrovů. Stáří pevnosti se odhaduje do doby okolo 4. až 7. století po Kristu. 
Večer bude možné strávit také ochutnáváním místních specialit v jedné z mnoha restaurací, které se zde nacházejí. 

2. den
Při cestě na sever zastavíte v Sidari, kde si dle legendy můžete pojistit svou dlouhotrvající lásku. Zakotvíte v klidné oblasti ostrova Erikoussa s krásnou písčitou pláží a tyrkysově modrými vodami.
Dnes poplujete kolem severního pobřeží Korfu, kde vás čeká zastávka v Sidari. Největším lákadlem Sidari jsou krásné pláže a podivuhodné skalní útvary. Eroze ve vápenci zde doslova vykouzlila velké množství jeskyň a podzemních chodeb. 
Mezi nejslavnější místa patří takzvaný průliv lásky, o kterém koluje legenda, která říká, že dvojice, která statečně proplave průlivem lásky, se nikdy od sebe neodloučí. Jestli je legenda skutečně pravdivá si můžete sami vyzkoušet.
Poté budete pokračovat k jižní části ostrova Erikoussa s nádhernou písčitou pláží, kde zakotvíte a strávíte noc v naprostém soukromí. Moře je zde tyrkysově modré a nad jeho hladinou se tyčí zelené kopce plné olivovníků a cypřiše.

3. den
Čeká vás návštěva jednoho z nejoblíbenějších míst na Korfu, městečko Paleokastritsa. Místní pamětihodnosti se vryjí do paměti nejen milovníkům historie. Naučíte se dokonce základům jachtingu a večer pak strávíte třeba v Acapulco baru, podniku s příjemným posezením a skvělou atmosférou.
Zamíříte zpět a vydáte se k městečku Paleokastritsa, které je včleněno do krásné přírody západního pobřeží Korfu.
Volný čas na palubě můžete strávit s kapitánem, který vás seznámí s tím, co starost o takovou loď obnáší a rád vám předá své bohaté zkušenosti a naučí vás základům jachtingu. Nejen, že tak získáte nové dovednosti, ale věříme, že jachting si naprosto zamilujete.
Po cestě ještě zastavíte na ostrově Mathraki, kde se můžete najíst v jedné z místních restaurací a užít si koupání se na blízké písečné pláži.
Paleokastritsa je jedním z nejoblíbenějších míst na Korfu. K návštěvě doporučujeme pravoslavný klášter ze 13. století, sloužící i jako muzeum, který stojí nad letoviskem a je vskutku nádhernou ukázkou architektury pravoslavné církve.
Nedaleko se nacházejí také pozůstatky pevnosti Angelokastro, v minulosti velmi významné pevnosti, která chránila ostrov před pirátskými nájezdy.
Paleokastritsa je také místo, kam údajně zavítal i král Odysseus při svém putování zpět do vlasti.
Večer můžete navštívit Acapulko bar. Nádherné místo s příjemným posezením a možností koupání v bazéně.

4. den
Cílem vaší cesty bude ostrov Paxos. Než k němu doplujete, bude čas i na několik zastávek ke koupání. Pak zakotvíte v zátoce u městečka Lakka, kde můžete strávit příjemný odpočinkový den a ochutnat místní speciality i sladké dobroty.
Dnes se vydáte na plavbu podél západního pobřeží Korfu. Dopoledne vás čekají zastávky na koupání a odpoledne poplujeme na ostrov Paxos.
Zakotvíte v nádherné zátoce, kde se nachází městečko Lakka. Po delší plavbě tady můžete lenošit na některé z místních pláží či vyrazit do taverny a pochutnat si na zdejších specialitách.
Nachází se zde také výborná cukrárna, kde si můžete váš pobyt ještě více osladit.
V okolí pak lze zhlédnout například roztomilý maják.

5. den
Dnes si prohlédnete veškerá zákoutí legendami opředeného ostrova Paxos. Poplujete k jedinečným mořským jeskyním a poté se přesunete k městečku Gaios, které je hlavním přístavem ostrova.
Kousek po kousku prozkoumáte pobřeží ostrova Paxos. Podle mytologie byl ostrov Paxos součástí Korfu. Bůh moře Poseidon hledal klidné místo, kde by mohl žít se svou krásnou ženou Amfitrítou. A tak mocným trojzubcem oddělil nejjižnější část od Korfu. 
Unikátní jsou například mořské jeskyně na západním pobřeží. Voda tu má neobyčejné odstíny modré, především sytou tmavou modř. V té největší jeskyni bylo podle legendy prý sídlo samotného krále moří Poseidona.
U jeskyní zastavíte, abyste mohli obdivovat tuto přírodní krásu zblízka. 
Zakotvíte v přístavu malebného města Gaios, kde můžete v místních obchůdcích například nakoupit suvenýry a dát si něco dobrého k jídlu.

6. den
Představte si opravdu úžasné místo k odpočinku. Máte? Vychutnejte si pravou řeckou atmosféru na ostrově Antipaxos. Klid, soukromí, bělostné pláže, den zakončený pozorováním západu slunce…
Dnes obeplujeme ostrůvek Antipaxos, který je skvělým útočištěm, pokud toužíte po trošce soukromí a klidném místě a pokud si chcete užít typickou řeckou pohodovou atmosféru.
Antipaxos se pyšní bělostným pobřežím plným krásných zákoutí, najdete zde olivové háje nebo třeba vinice. Odpočinkový den tak můžete zakončit třeba pozorováním západu slunce na moři se skleničkou místního dobrého vína.
Zakotvit můžete v jedné z místních krásných zátok nebo můžete doplout až k pevnině a zakotvit v zátoce Two Rock Bay.

7. den
Prozkoumáte barevné městečko Parga a jeho kouzelné uličky i utajená zákoutí. Za návštěvu rozhodně stojí pozůstatky benátské pevnosti nebo také ostrůvek Panagia s malým kostelíkem.
Dnes poplujete kolem pobřeží a vaším cílem bude městečko Parga. Jedná se o starobylé městečko na západním pobřeží pevninského Řecka. 
Z pláže je možné vystoupat labyrintem úzkých uliček, malých obchůdků a domků s červenými střechami až k pozůstatkům benátské pevnosti z 11. století. Je to ideální místo k odpolední procházce a od jejích zdí se nám otevře úžasný výhled do okolí. To vše je doplněno vůní zelených olivových a piniových hájů.
Nedaleko se nachází také malý ostrůvek v zálivu zvaný Panagia s malým kostelíkem zasvěceným Panně Marii. Jeho bílé zdi září do dálky a lákají plavce k návštěvě.
Po procházce či koupání v moři a slunění na pláži můžeme vyrazit do některé z místních restaurací či taveren na dobrou večeři.

8. den
Krásné pláže a tyrkysové moře Řecka snad nemůžou omrzet nikoho. Při plavbě do městečka Sivota objevíte mnoho úchvatných zákoutí, které si náležitě užijete.
Budete pokračovat na sever okolo pevninského pobřeží. Po cestě zastavíte na prázdných písčitých plážích a volný čas budete moci využít ke koupání. Malebné zálivy zde vytvářejí množství malých, komorních plážiček, které přímo vyzývají k odpočinku.
Večer zakotvíte v zátoce poblíž jednoho z ostrovů u městečka Sivota. Městečko má klidnou až mírně ospalou atmosféru. Najdete zde však dostatečný výběr taveren, obchůdků a kaváren, které leží zejména v blízkosti mořské promenády. 

9. den
Dnes poplujete směrem k vodám ideálním pro rybaření. Vaším cílem bude totiž rybářské městečko Petriti, kde si vychutnáte jeho klidnou atmosféru. Dáte si čerstvě vylovené a skvěle připravené plody moře. A nebo si můžete sami nějakou rybu ulovit. Směle do toho!
Dnes poplujete zpět na jižní cíp Korfu a kolem pobřeží doplujete až do městečka Petriti. Po cestě zastavíte na písčitých plážích s nejteplejší vodou v oblasti. Uprostřed léta dosahuje běžně teplota vody až 30 °C.
Šikovní rybáři mohou dnes otestovat své dovednosti a využít rybářského náčiní na lodi k tomu, aby ulovili něco dobrého k obědu. A pokud se nezadaří, tak není potřeba zoufat, protože čerstvé ryby zde naleznete opravdu všude.
Petriti je malé rybářské středisko, ve kterém čas plyne velmi poklidně. Na pobřeží najdete kotvící rybářské loďky a rybáři zde prodávají své čerstvé úlovky přímo do místních taveren a vy si tak na nich můžete hned pochutnat. Vládne tu klid a pohoda, daleko od turistického shonu.

10. den
V případě příznivého letového řádu si ještě můžete užít hlavní město Korfu a prozkoumat jeho historickou část. Pak už vás kapitán dopraví rovnou na letiště, odkud odletíte zpět do Prahy. 
V případě příznivého letového řádu můžete volný čas využít na prohlídku hlavního města. Za návštěvu rozhodně stojí historická část města, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO.
Nejvýznamnější pamětihodností starého města je vojenská pevnost s patřičným pojmenováním Stará pevnost, odkud si můžete užít úžasný výhled na město. Stará pevnost pochází z éry Byzantinců a Benátčanů a přečkala dokonce i tři útoky osmanských Turků.
Dále nás čeká cesta na letiště a odlet zpět do Prahy.

Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Doprava
0
Praha

V ceně zájezdu je zahrnuto
zpáteční letenka na Korfu včetně letištních taxkabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
pronájem plachetnice GIB Sea 37 na 10 dní
praktická výuka základů jachtingu pro začátečníky
slovenský kapitán po celou dobu plavby
použití motorového člunu

V ceně zájezdu není zahrnuto
vlastní strava
poplatky v přístavech a spotřeba nafty (okolo 100 EUR na celý pobyt pro skupinu)
vstupy
cestovní pojištění

Eurovíkendy

Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy) 02.12.2023 – 03.12.2023

Pečené kaštany, klobásy se zelím, dortík Sacher, projížďka v kočáře… S průvodcem, který zná Rakousko lépe než místní, si vychutnáte sváteční lákadla i skrytá místa Vídně. Objevíte moderní část metropole, letohrádek císařovny Sissi či schönbrunnskou ZOO. A užijete si hned dvojitou porci vánočních trhů. Dopřejte si advent, na který se nezapomíná – prožijte kouzlo vánoční Vídně!

To nejlepší z Dubaje + SILVESTR (letecky z Prahy) 28.12.2023 – 01.01.2024

Silvestrovský poznávací zájezd s průvodcem, během kterého se seznámíte s tím nejlepším z Dubaje a Abú Dhabí! Uvidíte několik světových „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, nejznámější uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah… Zhlédněte s námi všechno, co člověk dokáže vytvořit a oslavte Nový rok stylově! Vsaďte na Dubaj!

To nejlepší z Egypta + VÝLETNÍ PLAVBA PO NILU + KOUPÁNÍ V HURGHADĚ (letecky z Prahy) 22.01.2024 – 02.02.2024

Po stopách faraonů, po proudu nejdelší řeky i za relaxem pod africkým sluncem. Vyrazíte k pyramidám v Gíze. Na Káhiru se rozhlédnete z Citadely a prozkoumáte největší arabskou tržnici. Zjistíte vše o papyrusu. Navštívíte Údolí králů a nejzachovalejší chrám. Zažijete plavbu po Nilu i projížďku felúkou a vychutnáte si odpočinkový luxus v Hurghadě. Poznávejte nová místa, poznávejte Egypt!

S pobytem u moře

Inspirace na cesty

10 důvodů, proč nasadit palčáky a vyrazit do Grónska: ledovce, Inuité, pozorování velryb i polární záře

Známe 10 dost dobrých důvodů proč jet na vaši příští dovolenou právě do Grónska.

Jak na dlouhou cestu autobusem? Jeďte nalehko, za levno, bezpečně a s úsměvem!

Čeká vás dlouhý přejezd autobusem? Máme pro vás několik tipů a osvědčených rad, jak se na cestu připravit, aby pro vás jízda autobusem byla co nejpohodlnější.

Rakvere: zažijte středověk v malebném městečku uprostřed estonských lesů

Středověké městečko Rakvere je skvělou volbou pro jednodenní výlet z nedalekého Tallinu. Nadchne historiky i milovníky přírody.

Advent ve Slovinsku: to jsou udržitelné trhy a neotřelá vánoční výzdoba v Lublani i pohádková vesnička a víno v Mariboru

Slovinské adventní trhy mohou směle konkurovat svým slavnějším evropským kolegům. Nabízejí vše, co k takovým trhům patří, a příjemným bonusem je, že se nebudete muset prodírat nekonečným davem turistů.

TOP 5 míst, kde zažijete netradiční silvestrovské oslavy: Nový rok? Už jen skok!

Házení kloboukem, novoroční přípitek pivem, bouchání na hrnce a pánve… a spousta dalších kuriozit. Inspirujte se místy, kde můžete oslavit Silvestra neobvykle.

Mohlo by vás zajímatPODOBNÉ
Doporučujeme vám

Extra tipyOblíbené
Extra tipy na top pobyty a poznávací zájezdy

Adventní zájezdy

To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) 14.12.2023 – 18.12.2023

Italský adventní čas – ochutnejte věčné město… Projdete se po náměstí Navona s vánočními trhy i vyzdobenými uličkami s vůní pečených kaštanů. Prožijete jedinečné chvíle u nasvíceného vánočního stromu před Koloseem i na náměstí sv. Petra ve svátečním Vatikánu. Vhodíte minci do fontány de Trevi a prohlédnete si úžasné památky. Dopřejte si kouzlo italských Vánoc o adventu v Římě!

To nejlepší z Lisabonu a Porta + OCHUTNÁVKA PORTSKÉHO VÍNA (letecky z Prahy) 06.08.2024 – 11.08.2024

Lisabon nebo Porto? Poznejte perly měst Portugalska… Uvidíte netradiční katedrálu Sé a rozhlédnete se z hradu sv. Jiří. Objevíte čtvrť mořeplavců i bohémů v Lisabonu. Dáte si pudinkové koláčky, francesinhu i pravé portské. Nakoupíte na vyhlášené tržnici Bolhão a projdete se podél řeky Douro v Portu. Připravte se na smršť nových chutí a zážitků – dopřejte si portugalskou pohodu!

To nejlepší z Lisabonu + SINTRA + KLENOTY TEMPLÁŘŮ (letecky z Prahy) 07.05.2024 – 12.05.2024

Portugalské poklady z první ruky… Objevte je s průvodcem, který vám ukáže i místa, o kterých se nepíše. Poslechnete si lisabonské příběhy, vychutnáte si sklenku vína ve čtvrti Bairro Alto i proslulé belémské koláčky. Vyrazíte do pohádkové Sintry, uvidíte pýchu templářů v Tomaru a zažijete západ slunce na hradě Almourol. Dopřejte si Lisabon a templářské klenoty – prožijte Portugalsko, jak ho neznáte!

To nejlepší z Lisabonu + SILVESTR (letecky z Prahy) 28.12.2023 – 01.01.2024

Silvestrovský ohňostroj, který jste ještě neviděli. Oslavy, na které se nezapomíná. Kam vyrážíme? Do Portugalska – nevšední země, která vás dostane. V Lisabonu se projdete čtvrtí Alfama i k hradu svatého Jiří. Ochutnáte belémské koláčky, zamíříte do romantické Sintry a k nejzápadnějšímu výběžku Evropy. Bavte se stylově – prožijte Silvestr v Lisabonu s průvodcem, který je tu jako doma!

To nejlepší z Lisabonu + OSLAVY SV. JANA V PORTU (letecky z Prahy) 20.06.2024 – 25.06.2024

Fantastický zájezd pro všechny nadšené cestovatele s průvodcem, který se v Lisabonu narodil a provede vás jako nikdo jiný. Zhlédnete hrad svatého Jiří, Belémskou věž, okusíte pudinkové koláče a vychutnáte si atmosféru lisabonských uliček. Navštívíte starobylé Porto, dáte si portské a užijete si největší slavnost roku. Připravte se na portugalské zážitky, na které se nezapomíná!

To nejlepší z Andalusie + GIBRALTAR + KOUPÁNÍ NA POBŘEŽÍ COSTA DEL SOL (letecky z Vídně) 24.09.2024 – 01.10.2024

Sluncem zalité pláže, starobylé památky i fascinující hříčky přírody. Připraveni? Poznáte Málagu s maurskou pevností i Córdobu s Velkou mešitou. Budete pozorovat makaky v Gibraltaru a obdivovat skalní útvary v parku El Torcal. Nahlédnete do života horské vesnice Mijas. Půvabná Antequera vás uchvátí a užijete si moře u Costa del Sol. Dopřejte si pohodu Andalusie, dovolená začíná!

Královský Londýn + SÍDLA TUDOROVCŮ (letecky z Prahy) 29.03.2024 – 02.04.2024

Londýn, jak jste ho dosud nezažili… Nechte se vtáhnout příběhy jedné z nejslavnějších královských dynastií. Navštívíte oblíbené Jindřichovo sídlo Hampton Court, vyrazíte do Windsoru a odhalíte utajenou krásu hradu Hever. V Londýně se vydáte po panovnických stopách na Greenwich, parkem St. James i k proslulému Toweru. Objevujte tudorovskou Anglii a poznávejte Londýn jako cestovatel! 

To nejlepší z Londýna + EDINBURGH (letecky z Prahy) 02.07.2024 – 07.07.2024

Hrdá skotská metropole nebo kosmopolitní Londýn? Hned obojí. A k tomu fantastická jízda vlakem napříč Anglií. Projdete se po Královské míli, vyrazíte k sídlu královny, dopřejete si výhledy z Calton Hill i pravou skotskou whisky. V Londýně si vychutnáte muzea zdarma, pohodu na nábřeží Temže i ruch Trafalgarského náměstí. Objevte Londýn a Edinburgh v jednom – s průvodcem, který je tu jako doma!

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER (letecky z Brna) 08.02.2024 – 11.02.2024

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se doubledeckerem, lodí po Temži nebo na London Eye. Ponořte se do filmového světa Harryho Pottera a poznejte Londýn!

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER (letecky z Prahy) 08.02.2024 – 11.02.2024

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se doubledeckerem, lodí po Temži nebo na London Eye. Ponořte se do filmového světa Harryho Pottera a poznejte Londýn!

Lázně a wellness

To nejlepší z Japonska (letecky z Prahy) 18.10.2024 – 30.10.2024

Životní zážitek na poznávacím zájezdu s průvodcem, během kterého objevíte nevšední krásy Japonska a na vlastní kůži vyzkoušíte tradiční japonské lázně. Projdete se úchvatným Tokiem, zhlédnete zdejší chrámy, kláštery i zahrady, ochutnáte japonskou kuchyni a Hirošima vás nenechá chladnými. Buďte cestovatel a jeďte s námi zažít Japonsko, na které se nezapomíná!

To nejlepší ze Slovinska + HŘEBČÍN LIPICA + KOUPÁNÍ U JADRANU (autobusem z Ostravy) 26.06.2024 – 01.07.2024

Velké zážitky v malé zemi. Kde? Vyrážíme do Slovinska… Objevíte historické perly malebné Lublaně. Vychutnáte si atmosféru uliček Mariboru i dobroty z místních cukráren. Prozkoumáte poklady Triglavského národního parku i jeskyní Postojna. Navštívíte hřebčín „císařského“ plemene koní. Zrelaxujete u jezera Bled, v termálech i u moře. Vezměte si dovolenou a poznávejte Slovinsko!

To nejlepší z Budapešti + PARK NORMAFA + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem) 23.05.2024 – 26.05.2024

Proslulé lázně, podzemí s horkými prameny, židovské historky i české stopy. Vyrážíme do Budapešti… Uvidíte baziliku sv. Štěpána i Parlament. Projdete se Alžbětiným městem, po Hradním vrchu a parkem Normafa. Užijete si plavbu po Dunaji, malebný venkov i největší termály. Dáte si maďarský langoš i české pivo a pobavíte se v „ruina“ barech. Dopřejte si pauzu a vyrazte za pešťskými zážitky!