pobytový Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ...

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy)

-

Vyhledávač zájezdů

Poznejte exotiku!

To nejlepší z Ekvádoru + PLAVBA PO GALAPÁGÁCH + VÝPRAVA DO AMAZONIE (letecky z Prahy)

Dobrodružství pravého cestovatele… Fantastická plavba po souostroví Galapágy, tajemný Amazonský prales, tradiční život domorodců. Připraveni? V těsné blízkosti budete pozorovat leguány, lachtany či tereje. Projdete se noční džunglí a po rovníku v Quitu. Vyzkoušíte tradiční jídlo kmene Siona i léčebný rituál. Dopřejte si velké zážitky v malé zemi a poznejte panenský ráj Ekvádoru!

To nejlepší z Namibie + SAFARI V PARKU ETOSHA + KOČOVNÝ KMEN HIMBA (letecky z Prahy)

Pouštní dobrodružství, safari, domorodá kultura? Míříme do Namibie. Projedete se tajemnou měsíční krajinou nejstarší pouště světa. Objevíte prastaré rytiny Křováků a skrytá zákoutí Atlantiku. Poznáte koloniální architekturu Windhoeku i tradiční život kmene Himba. Stanete se zkušenými pozorovateli divokých zvířat… Zažijte Afriku na vlastní kůži – s průvodcem, který je tu doma a místní! 

Relax na plážích Kostariky + TERMÁLNÍ KOUPEL U VULKÁNU + NP CAÑO NEGRO (letecky z Prahy)

VSTUP BEZ TESTU Představte si… tropické pláže pobřeží Tichého oceánu, čerstvě pražená arabica a šťavnaté cizokrajné ovoce. Kostarika je ta správná volba. Užijete si zámořskou pohodu, objevíte kouzlo surfování i svět pod hladinou. Můžete poznávat domorodý život, tajemný deštný prales nebo se vykoupat v sopečných pramenech. Zažijte „Pura vida“ – vsaďte na perfektní odpočinek na Kostarice!

Relax na plážích Mexika + TAJEMSTVÍ MAYŮ + YUCATÁNSKÁ KUCHYNĚ (letecky z Prahy)

VSTUP BEZ TESTU Jemný pudrový písek, kokosové palmy, tyrkysové moře, tequila, tradiční tacos… Mexické pláže a nové zážitky čekají. Vydáte se po stopách Mayů do Chichén Itzá a Tulumu, poznáte život v mayské vesnici a očistné rituální obřady. Ochutnáte yucatanskou kuchyni i pravou tequilu. Probádáte ostrov Isla Mujeres i podmořský korálový svět. Prožijte odpočinek pod karibským sluncem Yucatánu!  

Relax na plážích Dominikánské republiky + PRAVÝ ŽIVOT OSTROVANŮ (letecky z Prahy)

TAM BEZ TESTU Dopřejte si Karibik… Zrelaxujete na nových místech. Objevíte tajemství výroby doutníků, třtinového cukru či čokolády. Poznáte skutečný život místních a ochutnáte typické pokrmy. Můžete vyrazit za poklady ostrovů Saona a Samaná, užít si skvosty Santo Dominga nebo romantiku s nádechem Bacardi. Zkuste odpočinek v tropickém ráji – Dominikánská republika naživo a bez starostí!

Pobyty s výlety

Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA (letecky z Prahy)

Azurové nebe, slunečné počasí, tyrkysové moře, chutná kuchyně… dokonalá kombinace dovolené. Míříme na malý, za to zážitky velký ostrov Malta. Užijete si krásnou pláž Golden Bay a koupání na ostrůvcích Gozo i Comino. Objevíte modré klenoty od jeskyně Blue Grotto až po Modrou lagunu. Prozkoumáte Vallettu a tajemné chrámy. Ochutnejte Středomoří a dopřejte si odpočinek na Maltě! 

Relax na plážích Mallorky + POBŘEŽNÍ PLAVBA LODÍ + OSTROVNÍ VENKOV (letecky z Prahy)

Slunné pláže zálivu Alcúdia, mořské vlny a vychlazená sangria – španělská mañana je tady! Dopřejete si skvělý odpočinek a jako správný cestovatel poznáte i nová místa. Můžete obdivovat divokou krásu poloostrova Formentor, vyrazit po ďábelské silnici do Sa Calobra nebo objevit, co skrývá Valdemossa či Palma de Mallorca. Nalaďte se na pohodu a zažijte pravý relax na Mallorce!

Relax na plážích Kypru + JÍZDA DŽÍPY + RUČNÍ VÝROBA SÝRU HALLOUMI (letecky z Prahy)

Starosti stranou, je čas na pohodu… Afroditin ráj vás dostane. Zrelaxujete na plážích Pafosu, objevíte pestrý život pod hladinou a možná i mořské želvy. Můžete prozkoumat potopený vrak, vyrobit si vlastní sýr halloumi, užít si jízdu džípem, koupání v Blue Lagoon nebo plavbu lodí. A ochutnávat kyperské meze, souvlaki i skvělé víno. Načerpejte novou sílu a prožijte odpočinek na Kypru!

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy)

Korfu, Paxos, Antipaxos… Kompromisy stranou, dopřejte si je všechny. Vyplouváte plachetnicí na cestu snů. Objevíte místa, na která se běžní turisté nedostanou. Naučíte se, jak řídit loď. Vyzkoušíte si rybaření a úlovek si můžete i připravit. Koupání na volném moři si vychutnáte za svítání i při západu slunce. Připraveni na dovolenou na moři? Zažijte plavbu po řeckých ostrovech na přání!

19990 Kč

Termín zájezdu
02.06.2021 – 11.06.2021
10 dní / 9 nocí

Destinace
Řecko,

Ubytování
3* kajuty na plachetnici

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Program zájezdu
1. den
Po příletu na Korfu vás už na letišti bude očekávat kapitán. Nejprve vyrazíte doplnit zásoby a nakoupit suroviny pro přípravu chutných jídel pro první dny plavby. Poté se nalodíte a společně naplánujete trasu plavby, dle vašich představ. A můžete vyplout… Na první noc zakotvíte v městečku Kassiopi.
Čeká vás odlet z Prahy a přílet na letiště na Korfu. Na letišti se seznámíte s kapitánem, který vás tam bude očekávat. Po cestě můžete doplnit zásoby na nejbližší dny plavby.
Poté se společně přesunete k nedaleko kotvící lodi. Kapitán vám představí plachetnici, která se stane vaším domovem na následujících deset dní. Provede vás po palubě, ukáže vám kajuty a pak důkladně proberete plán plavby. Trasa bude přizpůsobena vašim přáním i okolnostem na místě.
Dále zmíněný program je orientační a slouží pouze k inspiraci pro vaše jedinečné zážitky.
Vyplujete na sever Korfu, při plavbě východní stranou ostrova budete mít možnost zastavit v jedné z mnoha zátok a využít čas ke koupání v tyrkysové vodě Jónského moře. Cílem vaší dnešní cesty bude městečko Kassiopi, kde zakotvíte.
Můžete zde navštívit pozůstatky pevnosti Kassiopi, které se nacházejí nad městečkem. Kassiopi je jednou ze tří byzantských obranných pevností, které bránily ostrov Korfu před nájezdy pirátů. Pevnost je považována za jednu z nejdůležitějších architektonických památek Jónských ostrovů. Stáří pevnosti se odhaduje do doby okolo 4. až 7. století po Kristu. 
Večer bude možné strávit také ochutnáváním místních specialit v jedné z mnoha restaurací, které se zde nacházejí. 

2. den
Při cestě na sever zastavíte v Sidari, kde si dle legendy můžete pojistit svou dlouhotrvající lásku. Zakotvíte v klidné oblasti ostrova Erikoussa s krásnou písčitou pláží a tyrkysově modrými vodami.
Dnes poplujete kolem severního pobřeží Korfu, kde vás čeká zastávka v Sidari. Největším lákadlem Sidari jsou krásné pláže a podivuhodné skalní útvary. Eroze ve vápenci zde doslova vykouzlila velké množství jeskyň a podzemních chodeb. 
Mezi nejslavnější místa patří takzvaný průliv lásky, o kterém koluje legenda, která říká, že dvojice, která statečně proplave průlivem lásky, se nikdy od sebe neodloučí. Jestli je legenda skutečně pravdivá si můžete sami vyzkoušet.
Poté budete pokračovat k jižní části ostrova Erikoussa s nádhernou písčitou pláží, kde zakotvíte a strávíte noc v naprostém soukromí. Moře je zde tyrkysově modré a nad jeho hladinou se tyčí zelené kopce plné olivovníků a cypřiše.

3. den
Čeká vás návštěva jednoho z nejoblíbenějších míst na Korfu, městečko Paleokastritsa. Místní pamětihodnosti se vryjí do paměti nejen milovníkům historie. Naučíte se dokonce základům jachtingu a večer pak strávíte třeba v Acapulco baru, podniku s příjemným posezením a skvělou atmosférou.
Zamíříte zpět a vydáte se k městečku Paleokastritsa, které je včleněno do krásné přírody západního pobřeží Korfu.
Volný čas na palubě můžete strávit s kapitánem, který vás seznámí s tím, co starost o takovou loď obnáší a rád vám předá své bohaté zkušenosti a naučí vás základům jachtingu. Nejen, že tak získáte nové dovednosti, ale věříme, že jachting si naprosto zamilujete.
Po cestě ještě zastavíte na ostrově Mathraki, kde se můžete najíst v jedné z místních restaurací a užít si koupání se na blízké písečné pláži.
Paleokastritsa je jedním z nejoblíbenějších míst na Korfu. K návštěvě doporučujeme pravoslavný klášter ze 13. století, sloužící i jako muzeum, který stojí nad letoviskem a je vskutku nádhernou ukázkou architektury pravoslavné církve.
Nedaleko se nacházejí také pozůstatky pevnosti Angelokastro, v minulosti velmi významné pevnosti, která chránila ostrov před pirátskými nájezdy.
Paleokastritsa je také místo, kam údajně zavítal i král Odysseus při svém putování zpět do vlasti.
Večer můžete navštívit Acapulko bar. Nádherné místo s příjemným posezením a možností koupání v bazéně.

4. den
Cílem vaší cesty bude ostrov Paxos. Než k němu doplujete, bude čas i na několik zastávek ke koupání. Pak zakotvíte v zátoce u městečka Lakka, kde můžete strávit příjemný odpočinkový den a ochutnat místní speciality i sladké dobroty.
Dnes se vydáte na plavbu podél západního pobřeží Korfu. Dopoledne vás čekají zastávky na koupání a odpoledne poplujeme na ostrov Paxos.
Zakotvíte v nádherné zátoce, kde se nachází městečko Lakka. Po delší plavbě tady můžete lenošit na některé z místních pláží či vyrazit do taverny a pochutnat si na zdejších specialitách.
Nachází se zde také výborná cukrárna, kde si můžete váš pobyt ještě více osladit.
V okolí pak lze zhlédnout například roztomilý maják.

5. den
Dnes si prohlédnete veškerá zákoutí legendami opředeného ostrova Paxos. Poplujete k jedinečným mořským jeskyním a poté se přesunete k městečku Gaios, které je hlavním přístavem ostrova.
Kousek po kousku prozkoumáte pobřeží ostrova Paxos. Podle mytologie byl ostrov Paxos součástí Korfu. Bůh moře Poseidon hledal klidné místo, kde by mohl žít se svou krásnou ženou Amfitrítou. A tak mocným trojzubcem oddělil nejjižnější část od Korfu. 
Unikátní jsou například mořské jeskyně na západním pobřeží. Voda tu má neobyčejné odstíny modré, především sytou tmavou modř. V té největší jeskyni bylo podle legendy prý sídlo samotného krále moří Poseidona.
U jeskyní zastavíte, abyste mohli obdivovat tuto přírodní krásu zblízka. 
Zakotvíte v přístavu malebného města Gaios, kde můžete v místních obchůdcích například nakoupit suvenýry a dát si něco dobrého k jídlu.

6. den
Představte si opravdu úžasné místo k odpočinku. Máte? Vychutnejte si pravou řeckou atmosféru na ostrově Antipaxos. Klid, soukromí, bělostné pláže, den zakončený pozorováním západu slunce…
Dnes obeplujeme ostrůvek Antipaxos, který je skvělým útočištěm, pokud toužíte po trošce soukromí a klidném místě a pokud si chcete užít typickou řeckou pohodovou atmosféru.
Antipaxos se pyšní bělostným pobřežím plným krásných zákoutí, najdete zde olivové háje nebo třeba vinice. Odpočinkový den tak můžete zakončit třeba pozorováním západu slunce na moři se skleničkou místního dobrého vína.
Zakotvit můžete v jedné z místních krásných zátok nebo můžete doplout až k pevnině a zakotvit v zátoce Two Rock Bay.

7. den
Prozkoumáte barevné městečko Parga a jeho kouzelné uličky i utajená zákoutí. Za návštěvu rozhodně stojí pozůstatky benátské pevnosti nebo také ostrůvek Panagia s malým kostelíkem.
Dnes poplujete kolem pobřeží a vaším cílem bude městečko Parga. Jedná se o starobylé městečko na západním pobřeží pevninského Řecka. 
Z pláže je možné vystoupat labyrintem úzkých uliček, malých obchůdků a domků s červenými střechami až k pozůstatkům benátské pevnosti z 11. století. Je to ideální místo k odpolední procházce a od jejích zdí se nám otevře úžasný výhled do okolí. To vše je doplněno vůní zelených olivových a piniových hájů.
Nedaleko se nachází také malý ostrůvek v zálivu zvaný Panagia s malým kostelíkem zasvěceným Panně Marii. Jeho bílé zdi září do dálky a lákají plavce k návštěvě.
Po procházce či koupání v moři a slunění na pláži můžeme vyrazit do některé z místních restaurací či taveren na dobrou večeři.

8. den
Krásné pláže a tyrkysové moře Řecka snad nemůžou omrzet nikoho. Při plavbě do městečka Sivota objevíte mnoho úchvatných zákoutí, které si náležitě užijete.
Budete pokračovat na sever okolo pevninského pobřeží. Po cestě zastavíte na prázdných písčitých plážích a volný čas budete moci využít ke koupání. Malebné zálivy zde vytvářejí množství malých, komorních plážiček, které přímo vyzývají k odpočinku.
Večer zakotvíte v zátoce poblíž jednoho z ostrovů u městečka Sivota. Městečko má klidnou až mírně ospalou atmosféru. Najdete zde však dostatečný výběr taveren, obchůdků a kaváren, které leží zejména v blízkosti mořské promenády. 

9. den
Dnes poplujete směrem k vodám ideálním pro rybaření. Vaším cílem bude totiž rybářské městečko Petriti, kde si vychutnáte jeho klidnou atmosféru. Dáte si čerstvě vylovené a skvěle připravené plody moře. A nebo si můžete sami nějakou rybu ulovit. Směle do toho!
Dnes poplujete zpět na jižní cíp Korfu a kolem pobřeží doplujete až do městečka Petriti. Po cestě zastavíte na písčitých plážích s nejteplejší vodou v oblasti. Uprostřed léta dosahuje běžně teplota vody až 30 °C.
Šikovní rybáři mohou dnes otestovat své dovednosti a využít rybářského náčiní na lodi k tomu, aby ulovili něco dobrého k obědu. A pokud se nezadaří, tak není potřeba zoufat, protože čerstvé ryby zde naleznete opravdu všude.
Petriti je malé rybářské středisko, ve kterém čas plyne velmi poklidně. Na pobřeží najdete kotvící rybářské loďky a rybáři zde prodávají své čerstvé úlovky přímo do místních taveren a vy si tak na nich můžete hned pochutnat. Vládne tu klid a pohoda, daleko od turistického shonu.

10. den
V případě příznivého letového řádu si ještě můžete užít hlavní město Korfu a prozkoumat jeho historickou část. Pak už vás kapitán dopraví rovnou na letiště, odkud odletíte zpět do Prahy. 
V případě příznivého letového řádu můžete volný čas využít na prohlídku hlavního města. Za návštěvu rozhodně stojí historická část města, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO.
Nejvýznamnější pamětihodností starého města je vojenská pevnost s patřičným pojmenováním Stará pevnost, odkud si můžete užít úžasný výhled na město. Stará pevnost pochází z éry Byzantinců a Benátčanů a přečkala dokonce i tři útoky osmanských Turků.
Dále nás čeká cesta na letiště a odlet zpět do Prahy.

Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Doprava
0
Praha

V ceně zájezdu je zahrnuto
letenka Praha – Korfu – Praha včetně letištních taxkabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
pronájem plachetnice GIB Sea 37 na 10 dní
praktická výuka základů jachtingu pro začátečníky
slovenský kapitán po celou dobu plavby
použití motorového člunu

V ceně zájezdu není zahrnuto
vlastní strava
poplatky v přístavech a spotřeba nafty (okolo 100 EUR na celý pobyt pro skupinu)
vstupy
cestovní pojištění

Eurovíkendy

Dámská jízda v Amsterdamu + KVĚTINOVÝ WORKSHOP + RETRO BIKE TOUR (letecky z Prahy)

Amsterdam pro dámy… jako stvořený. Objevíte provoněný květinový trh, pohádkové větrné mlýny i stylové kavárny. Poodhalíte roušku příběhů malebných uliček. Ochutnáte báječné StroopWafel, sýry z Alkmaaru i holandské pivo. Projedete se na retro kole novými místy a vyrobíte si dekoraci z květin jako originální suvenýr. Odhoďte starosti a zažijte nejlepší dámskou jízdu v Amsterdamu!

Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy)

Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN...

S pobytem u moře

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy)

Korfu, Paxos, Antipaxos… Kompromisy stranou, dopřejte si je všechny. Vyplouváte plachetnicí na cestu snů. Objevíte místa, na která se běžní turisté nedostanou. Naučíte se, jak řídit loď. Vyzkoušíte si rybaření a úlovek si můžete i připravit. Koupání na volném moři si vychutnáte za svítání i při západu slunce. Připraveni na dovolenou na moři? Zažijte plavbu po řeckých ostrovech na přání!

Relax na plážích Alicante + VÝLETNÍ PLAVBA NA OSTROV TABARCA (letecky z Pardubic)

Letní pohoda, prosluněné pláže, španělská siesta… Dovolenková idylka začíná. Na snídani si dáte bocadillo, na oběd paellu a na večeři tapas. K tomu čerstvou ovocnou šťávu či lahodnou sangrii. Ochutnáte dobroty z tržnice Mercado Central, užijete si výhledy z hradu Santa Barbara i podmořský svět u ostrova Tabarca. Nechte starosti odplout a vsaďte na odpočinek v Alicante!

Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA (letecky z Prahy)

Azurové nebe, slunečné počasí, tyrkysové moře, chutná kuchyně… dokonalá kombinace dovolené. Míříme na malý, za to zážitky velký ostrov Malta. Užijete si krásnou pláž Golden Bay a koupání na ostrůvcích Gozo i Comino. Objevíte modré klenoty od jeskyně Blue Grotto až po Modrou lagunu. Prozkoumáte Vallettu a tajemné chrámy. Ochutnejte Středomoří a dopřejte si odpočinek na Maltě! 

Relax na plážích Mallorky + POBŘEŽNÍ PLAVBA LODÍ + OSTROVNÍ VENKOV (letecky z Prahy)

Slunné pláže zálivu Alcúdia, mořské vlny a vychlazená sangria – španělská mañana je tady! Dopřejete si skvělý odpočinek a jako správný cestovatel poznáte i nová místa. Můžete obdivovat divokou krásu poloostrova Formentor, vyrazit po ďábelské silnici do Sa Calobra nebo objevit, co skrývá Valdemossa či Palma de Mallorca. Nalaďte se na pohodu a zažijte pravý relax na Mallorce!

Inspirace na cesty

Madridské brány: račte vstoupit jednou ze čtyř monumentálních bran!

Madridské brány: račte vstoupit jednou ze čtyř monumentálních bran! celý článek si můžete přečíst ZDE Nemáte rádi stereotypní a masové dovolené?...

Top 5 italských zvonic: šikmá, zatopená… a co ještě dál?

Šikmá věž v Pise, Giottova zvonice ve Florencii, San Marko v Benátkách, zvonice rostoucí z jezera Lago di Resia či nejvyšší zvonice Itálie v Morteglianu - to je top 5 italských zvonic, které objevíme.

TOP 4 novinky v SAE: rekord z 3D tiskárny, překvapení na Expo 2020 i ekologický park budoucnosti

Spojené arabské emiráty opět trhají rekordy ve výkonnosti. Staví o sto šest, hýří nápady a překvapují rychlostí.Nahlédněte pod pokličku a přečtěte si, jaké novinky si Emiráty pro návštěvníky připravily.

Húsavík: Jak jsme pluly za velrybami aneb Městečko se špatným počasím, úžasnými lidmi a neskutečnou podívanou!

Hanka Teichmannová, specialistka Radynacestu.cz, je cestovatelka každým coulem, a tak s kamarádkami a batůžkem na zádech objela kus světa. Jednou z nejhezčích zastávek bylo městečko Husavík. A co tam? Velryby!

Mumínci: Kde se vzali a jak tyhle národní celebrity ve Finsku najdete?

Taky jste je jako děti milovali? Mumínci se Finům opravdu povedli. Kde ase ale tihle roztomilí trollové vzali a kde je v jejich domovině najdete dnes? Odpovědi v článku.

Mohlo by vás zajímatPODOBNÉ
Doporučujeme vám

Extra tipyOblíbené
Extra tipy na top pobyty a poznávací zájezdy

Adventní zájezdy

Adventní Norimberk (autobusem z Prahy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Norimberku. Projdete se historickým Starým městem, prohlédnete si...

Adventní Drážďany + MORITZBURG (autobusem z Prahy)

Pohádkový den s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Drážďan a zažijete jejich předvánoční atmosféru. Zhlédnete barokní Zwinger,...

Adventní Drážďany + KARLŠTEJN (autobusem z Ostravy)

Dvojitá porce adventních zážitků s průvodcem, který vám prozradí největší zajímavosti o Drážďanech i českém hradě Karlštejně. Nasajete atmosféru...

Adventní průvod čertů v RETZU (autobusem z Brna)

Adventní odpolední výlet s průvodcem, během kterého uvidíte svátečně laděné vinařské městečko Retz a užijete si pekelný průvod čertů....

Adventní Amsterdam + ZAANSE SCHANS + HAAG (letecky z Prahy)

Kam vyrazit na advent? Zkuste s námi Holandsko – předvánoční Amsterdam vás dostane. Projdete se čtvrtí červených luceren, budete...

Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA (letecky z Prahy)

Azurové nebe, slunečné počasí, tyrkysové moře, chutná kuchyně… dokonalá kombinace dovolené. Míříme na malý, za to zážitky velký ostrov Malta. Užijete si krásnou pláž Golden Bay a koupání na ostrůvcích Gozo i Comino. Objevíte modré klenoty od jeskyně Blue Grotto až po Modrou lagunu. Prozkoumáte Vallettu a tajemné chrámy. Ochutnejte Středomoří a dopřejte si odpočinek na Maltě! 

Severní Wales + HRADY ŽELEZNÉHO KRUHU + NEJVYŠŠÍ HORA SNOWDON (letecky z Prahy)

Severní Wales + HRADY ŽELEZNÉHO KRUHU + NEJVYŠŠÍ HORA...

Anglický venkov + HRAD WARWICK + DIANIN ZÁMEK (autobusem)

Anglický venkov + HRAD WARWICK + DIANIN ZÁMEK (autobusem) Britský...

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy)

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ...

Lázně a wellness

To nejlepší z Japonska + BAREVNÝ PODZIM + TRADIČNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy)

To nejlepší z Japonska + BAREVNÝ PODZIM + TRADIČNÍ...

To nejlepší z Japonska + KVETOUCÍ SAKURY + TRADIČNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy)

To nejlepší z Japonska + KVETOUCÍ SAKURY + TRADIČNÍ...

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy)

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ...