poznávací zájezdŘecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ...

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy) 24.09.2022 – 03.10.2022

-

Vyhledávač zájezdů

Exotické pobyty

To nejlepší z Madeiry + PLAVBA PLACHETNICÍ PŘI ZÁPADU SLUNCE (letecky z Prahy) 01.07.2022 – 08.07.2022

Zážitkový poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Madeiry. Uvidíte místa, jejichž krása bere dech. Ochutnáte madeirské víno i místní rum, vykoupete se v lávových jezírkách, projdete se po divokém pobřeží São Jorge a užijete si kouzelnou plavbu plachetnicí. Vychutnejte si s námi pohodovou ostrovní atmosféru a objevte skryté bohatství úchvatné Madeiry!

To nejlepší z Madeiry + KARNEVAL (letecky z Prahy) 16.02.2023 – 23.02.2023

Madeira ve víru karnevalu… S průvodcem, který se tu vyzná lépe než místní, zažijete nejen tradiční oslavu. Vychutnáte si panenskou přírodu a dechberoucí horská panoramata. Okoštujete vynikající koktejly v Poncha barech, masové špízy i místní rum. Vydáte se mezi vavříny, do Údolí jeptišek či malebné Santany. Nechte se vtáhnout karnevalovou atmosférou a objevujte Madeiru jako pravý cestovatel!

To nejlepší z Madeiry + KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ PORTO SANTO (letecky z Prahy) 07.10.2022 – 17.10.2022

Připravte se na exotický zážitek s průvodcem, který se vyzná. Objevíte dechberoucí místa Madeiry a odpočinete si na krásné pláži ostrova Porto Santo. Ochutnáte madeirské víno i místní rum, vychutnáte si výhled z Pico do Areeiro i divoký oceán u Porto da Cruz. Nechte se unášet místní ostrovní atmosférou, půvabem nedotčené přírody a užijte si pravé madeirské léto!

To nejlepší z Madeiry + LEHKÁ TURISTIKA (letecky z Prahy) 16.09.2022 – 23.09.2022

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého objevíte to nejzajímavější z Madeiry. Uvidíte místa, jejichž krása bere dech. Vystoupáte na horu Pico Grande, projdete se vavřínovými lesy a podél levád. Ochutnáte madeirské víno i místní rum, vykoupete se v lávových jezírcích a navštívíte Údolí jeptišek. Dopřejte si kombinaci čarokrásné přírody s turistikou a prožijte Madeiru!

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy)

Korfu, Paxos, Antipaxos… Kompromisy stranou, dopřejte si je všechny. Vyplouváte plachetnicí na cestu snů. Objevíte místa, na která se běžní turisté nedostanou. Naučíte se, jak řídit loď. Vyzkoušíte si rybaření a úlovek si můžete i připravit. Koupání na volném moři si vychutnáte za svítání i při západu slunce. Připraveni na dovolenou na moři? Zažijte plavbu po řeckých ostrovech na přání!

17990 Kč

Termín zájezdu
24.09.2022 – 03.10.2022
10 dní / 9 nocí
všechny termíny ZDE

Destinace
Řecko,

Ubytování
3* kajuty na plachetnici

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Program zájezdu
1. den
Po příletu na Korfu vás už na letišti bude očekávat kapitán. Nejprve vyrazíte doplnit zásoby a nakoupit suroviny pro přípravu chutných jídel pro první dny plavby. Poté se nalodíte a společně naplánujete trasu plavby, dle vašich představ. A můžete vyplout… Na první noc zakotvíte v městečku Kassiopi.
Čeká vás odlet z Prahy a přílet na letiště na Korfu. Na letišti se seznámíte s kapitánem, který vás tam bude očekávat. Po cestě můžete doplnit zásoby na nejbližší dny plavby.
Poté se společně přesunete k nedaleko kotvící lodi. Kapitán vám představí plachetnici, která se stane vaším domovem na následujících deset dní. Provede vás po palubě, ukáže vám kajuty a pak důkladně proberete plán plavby. Trasa bude přizpůsobena vašim přáním i okolnostem na místě.
Dále zmíněný program je orientační a slouží pouze k inspiraci pro vaše jedinečné zážitky.
Vyplujete na sever Korfu, při plavbě východní stranou ostrova budete mít možnost zastavit v jedné z mnoha zátok a využít čas ke koupání v tyrkysové vodě Jónského moře. Cílem vaší dnešní cesty bude městečko Kassiopi, kde zakotvíte.
Můžete zde navštívit pozůstatky pevnosti Kassiopi, které se nacházejí nad městečkem. Kassiopi je jednou ze tří byzantských obranných pevností, které bránily ostrov Korfu před nájezdy pirátů. Pevnost je považována za jednu z nejdůležitějších architektonických památek Jónských ostrovů. Stáří pevnosti se odhaduje do doby okolo 4. až 7. století po Kristu. 
Večer bude možné strávit také ochutnáváním místních specialit v jedné z mnoha restaurací, které se zde nacházejí. 

2. den
Při cestě na sever zastavíte v Sidari, kde si dle legendy můžete pojistit svou dlouhotrvající lásku. Zakotvíte v klidné oblasti ostrova Erikoussa s krásnou písčitou pláží a tyrkysově modrými vodami.
Dnes poplujete kolem severního pobřeží Korfu, kde vás čeká zastávka v Sidari. Největším lákadlem Sidari jsou krásné pláže a podivuhodné skalní útvary. Eroze ve vápenci zde doslova vykouzlila velké množství jeskyň a podzemních chodeb. 
Mezi nejslavnější místa patří takzvaný průliv lásky, o kterém koluje legenda, která říká, že dvojice, která statečně proplave průlivem lásky, se nikdy od sebe neodloučí. Jestli je legenda skutečně pravdivá si můžete sami vyzkoušet.
Poté budete pokračovat k jižní části ostrova Erikoussa s nádhernou písčitou pláží, kde zakotvíte a strávíte noc v naprostém soukromí. Moře je zde tyrkysově modré a nad jeho hladinou se tyčí zelené kopce plné olivovníků a cypřiše.

3. den
Čeká vás návštěva jednoho z nejoblíbenějších míst na Korfu, městečko Paleokastritsa. Místní pamětihodnosti se vryjí do paměti nejen milovníkům historie. Naučíte se dokonce základům jachtingu a večer pak strávíte třeba v Acapulco baru, podniku s příjemným posezením a skvělou atmosférou.
Zamíříte zpět a vydáte se k městečku Paleokastritsa, které je včleněno do krásné přírody západního pobřeží Korfu.
Volný čas na palubě můžete strávit s kapitánem, který vás seznámí s tím, co starost o takovou loď obnáší a rád vám předá své bohaté zkušenosti a naučí vás základům jachtingu. Nejen, že tak získáte nové dovednosti, ale věříme, že jachting si naprosto zamilujete.
Po cestě ještě zastavíte na ostrově Mathraki, kde se můžete najíst v jedné z místních restaurací a užít si koupání se na blízké písečné pláži.
Paleokastritsa je jedním z nejoblíbenějších míst na Korfu. K návštěvě doporučujeme pravoslavný klášter ze 13. století, sloužící i jako muzeum, který stojí nad letoviskem a je vskutku nádhernou ukázkou architektury pravoslavné církve.
Nedaleko se nacházejí také pozůstatky pevnosti Angelokastro, v minulosti velmi významné pevnosti, která chránila ostrov před pirátskými nájezdy.
Paleokastritsa je také místo, kam údajně zavítal i král Odysseus při svém putování zpět do vlasti.
Večer můžete navštívit Acapulko bar. Nádherné místo s příjemným posezením a možností koupání v bazéně.

4. den
Cílem vaší cesty bude ostrov Paxos. Než k němu doplujete, bude čas i na několik zastávek ke koupání. Pak zakotvíte v zátoce u městečka Lakka, kde můžete strávit příjemný odpočinkový den a ochutnat místní speciality i sladké dobroty.
Dnes se vydáte na plavbu podél západního pobřeží Korfu. Dopoledne vás čekají zastávky na koupání a odpoledne poplujeme na ostrov Paxos.
Zakotvíte v nádherné zátoce, kde se nachází městečko Lakka. Po delší plavbě tady můžete lenošit na některé z místních pláží či vyrazit do taverny a pochutnat si na zdejších specialitách.
Nachází se zde také výborná cukrárna, kde si můžete váš pobyt ještě více osladit.
V okolí pak lze zhlédnout například roztomilý maják.

5. den
Dnes si prohlédnete veškerá zákoutí legendami opředeného ostrova Paxos. Poplujete k jedinečným mořským jeskyním a poté se přesunete k městečku Gaios, které je hlavním přístavem ostrova.
Kousek po kousku prozkoumáte pobřeží ostrova Paxos. Podle mytologie byl ostrov Paxos součástí Korfu. Bůh moře Poseidon hledal klidné místo, kde by mohl žít se svou krásnou ženou Amfitrítou. A tak mocným trojzubcem oddělil nejjižnější část od Korfu. 
Unikátní jsou například mořské jeskyně na západním pobřeží. Voda tu má neobyčejné odstíny modré, především sytou tmavou modř. V té největší jeskyni bylo podle legendy prý sídlo samotného krále moří Poseidona.
U jeskyní zastavíte, abyste mohli obdivovat tuto přírodní krásu zblízka. 
Zakotvíte v přístavu malebného města Gaios, kde můžete v místních obchůdcích například nakoupit suvenýry a dát si něco dobrého k jídlu.

6. den
Představte si opravdu úžasné místo k odpočinku. Máte? Vychutnejte si pravou řeckou atmosféru na ostrově Antipaxos. Klid, soukromí, bělostné pláže, den zakončený pozorováním západu slunce…
Dnes obeplujeme ostrůvek Antipaxos, který je skvělým útočištěm, pokud toužíte po trošce soukromí a klidném místě a pokud si chcete užít typickou řeckou pohodovou atmosféru.
Antipaxos se pyšní bělostným pobřežím plným krásných zákoutí, najdete zde olivové háje nebo třeba vinice. Odpočinkový den tak můžete zakončit třeba pozorováním západu slunce na moři se skleničkou místního dobrého vína.
Zakotvit můžete v jedné z místních krásných zátok nebo můžete doplout až k pevnině a zakotvit v zátoce Two Rock Bay.

7. den
Prozkoumáte barevné městečko Parga a jeho kouzelné uličky i utajená zákoutí. Za návštěvu rozhodně stojí pozůstatky benátské pevnosti nebo také ostrůvek Panagia s malým kostelíkem.
Dnes poplujete kolem pobřeží a vaším cílem bude městečko Parga. Jedná se o starobylé městečko na západním pobřeží pevninského Řecka. 
Z pláže je možné vystoupat labyrintem úzkých uliček, malých obchůdků a domků s červenými střechami až k pozůstatkům benátské pevnosti z 11. století. Je to ideální místo k odpolední procházce a od jejích zdí se nám otevře úžasný výhled do okolí. To vše je doplněno vůní zelených olivových a piniových hájů.
Nedaleko se nachází také malý ostrůvek v zálivu zvaný Panagia s malým kostelíkem zasvěceným Panně Marii. Jeho bílé zdi září do dálky a lákají plavce k návštěvě.
Po procházce či koupání v moři a slunění na pláži můžeme vyrazit do některé z místních restaurací či taveren na dobrou večeři.

8. den
Krásné pláže a tyrkysové moře Řecka snad nemůžou omrzet nikoho. Při plavbě do městečka Sivota objevíte mnoho úchvatných zákoutí, které si náležitě užijete.
Budete pokračovat na sever okolo pevninského pobřeží. Po cestě zastavíte na prázdných písčitých plážích a volný čas budete moci využít ke koupání. Malebné zálivy zde vytvářejí množství malých, komorních plážiček, které přímo vyzývají k odpočinku.
Večer zakotvíte v zátoce poblíž jednoho z ostrovů u městečka Sivota. Městečko má klidnou až mírně ospalou atmosféru. Najdete zde však dostatečný výběr taveren, obchůdků a kaváren, které leží zejména v blízkosti mořské promenády. 

9. den
Dnes poplujete směrem k vodám ideálním pro rybaření. Vaším cílem bude totiž rybářské městečko Petriti, kde si vychutnáte jeho klidnou atmosféru. Dáte si čerstvě vylovené a skvěle připravené plody moře. A nebo si můžete sami nějakou rybu ulovit. Směle do toho!
Dnes poplujete zpět na jižní cíp Korfu a kolem pobřeží doplujete až do městečka Petriti. Po cestě zastavíte na písčitých plážích s nejteplejší vodou v oblasti. Uprostřed léta dosahuje běžně teplota vody až 30 °C.
Šikovní rybáři mohou dnes otestovat své dovednosti a využít rybářského náčiní na lodi k tomu, aby ulovili něco dobrého k obědu. A pokud se nezadaří, tak není potřeba zoufat, protože čerstvé ryby zde naleznete opravdu všude.
Petriti je malé rybářské středisko, ve kterém čas plyne velmi poklidně. Na pobřeží najdete kotvící rybářské loďky a rybáři zde prodávají své čerstvé úlovky přímo do místních taveren a vy si tak na nich můžete hned pochutnat. Vládne tu klid a pohoda, daleko od turistického shonu.

10. den
V případě příznivého letového řádu si ještě můžete užít hlavní město Korfu a prozkoumat jeho historickou část. Pak už vás kapitán dopraví rovnou na letiště, odkud odletíte zpět do Prahy. 
V případě příznivého letového řádu můžete volný čas využít na prohlídku hlavního města. Za návštěvu rozhodně stojí historická část města, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO.
Nejvýznamnější pamětihodností starého města je vojenská pevnost s patřičným pojmenováním Stará pevnost, odkud si můžete užít úžasný výhled na město. Stará pevnost pochází z éry Byzantinců a Benátčanů a přečkala dokonce i tři útoky osmanských Turků.
Dále nás čeká cesta na letiště a odlet zpět do Prahy.

Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel

  • Zavazadlo v ceně zájezdu – kabinové zavazadlo o max. rozměrech 40 (d) x 20 (v) x 25 (h) cm (toto zavazadlo budete mít s sebou na palubě)UPOZORNĚNÍ! Na kabinové zavazadlo se vztahují podmínky přepravy kabinových zavazadel (omezení tekutin, zákaz ostrých předmětů apod.)
  • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnost do 10 kg
  • Zavazadlo za příplatek 3 200 Kč / 130 € – odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg

Tyto ceny zavazadel jsou garantovány při objednání do 30 dnů před uskutečněním zájezdu, pokud se rozhodnete objednat zavazadlo později, cena se bude odvíjet od aktuálních cen leteckých společností (pro více informací kontaktujte CK).

Cestovní pojištění

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Doprava
0
Praha

V ceně zájezdu je zahrnuto
zpáteční letenka na Korfu včetně letištních taxkabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
pronájem plachetnice GIB Sea 37 na 10 dní
praktická výuka základů jachtingu pro začátečníky
slovenský kapitán po celou dobu plavby
použití motorového člunu

V ceně zájezdu není zahrnuto
vlastní strava
poplatky v přístavech a spotřeba nafty (okolo 100 EUR na celý pobyt pro skupinu)
vstupy
cestovní pojištění

Eurovíkendy

Hodinářství ve Švýcarsku: fenomén, který zná celý svět, reprezentují květinové hodiny v Ženevě

Hodinářství ve Švýcarsku: fenomén, který zná celý svět, reprezentují...

Jet d´Eau: Sto čtyřicet metrů vysoká fontána jako nejznámější symbol Ženevského jezera

Ženevská riviéra má mnoho krás. Jednou z nich je fontána, kterou tryská ze dna jezera až sto čtyřicet metrů vysoko nad jeho hladinu a láká kolemjdoucí, aby se na chvíli zastavili věnovali jí svou pozornost.

Skotsko po stopách Harryho Pottera + HRAD STIRLING + LOCH NESS (letecky z Prahy) 04.08.2022 – 09.08.2022

Do světa Harryho Pottera nejen do Londýna? Vsaďte na Skotsko! Objevíte oblíbená místa autorky v Edinburghu, uvidíte viadukt, přes který svištěl Bradavický expres, a naučíte se létat na koštěti. Magické údolí Glen Coe vám učaruje, ochutnáte skotské speciality a možná vyfotíte i tajemnou lochnesskou příšeru. Poznejte dechberoucí krajinu filmových příběhů – prožijte Skotsko, na které se nezapomíná!

S pobytem u moře

Inspirace na cesty

Treking na ostrově Tenerife na vlastní kůži: Chcete si vyčistit hlavu? Tohle je to pravé!

Treking na ostrově Tenerife na vlastní kůži: Chcete si vyčistit hlavu? Tohle je to pravé! Deset zastavení trekového výletu na...

Hodinářství ve Švýcarsku: fenomén, který zná celý svět, reprezentují květinové hodiny v Ženevě

Hodinářství ve Švýcarsku: fenomén, který zná celý svět, reprezentují květinové hodiny v Ženevě Pokud byste měli neomezený rozpočet, jaké hodinky...

Jet d´Eau: Sto čtyřicet metrů vysoká fontána jako nejznámější symbol Ženevského jezera

Ženevská riviéra má mnoho krás. Jednou z nich je fontána, kterou tryská ze dna jezera až sto čtyřicet metrů vysoko nad jeho hladinu a láká kolemjdoucí, aby se na chvíli zastavili věnovali jí svou pozornost.

Ostrov São Miguel: vstupní brána na Azorské ostrovy

Ostrovní tradice, malebná přímořská městečka a zajímavá historie místa, jež po staletí tvořilo námořní most mezi Starým a Novým světem, vás dostanou. A začneme hlavním ostrovem Azor – São Miguel.

Samaná: Za velrybami na sever Dominikánské republiky

Celý rok se pilně pásly na planktonu v arktických vodách, aby měly dost energie na dlouhou svatební cestu. Připluly sem, do zátoky Samaná, kvůli páření. A tak je tu s velkou jistotou potkáte i letos.

Mohlo by vás zajímatPODOBNÉ
Doporučujeme vám

Extra tipyOblíbené
Extra tipy na top pobyty a poznávací zájezdy

Adventní zájezdy

To nejlepší z Palerma a Taorminy + LIPARSKÉ OSTROVY + SICILSKÁ KUCHYNĚ (letecky z Prahy) 05.06.2022 – 10.06.2022

Lipari, Vulcano, Panarea, Stromboli… Připraveni na perly Tyrhénského moře? S nadšeným průvodcem objevíte zajímavosti i skrytá místa Liparských ostrovů a Sicílie. Zhlédnete největší katedrálu normanské architektury, chrlící lávovou show či unikátní vulkanické útvary. Projdete se filmovým městečkem Savoca mafiánského Kmotra. Nasajete atmosféru Palerma i Taorminy a ochutnáte sicilskou kuchyni. Dopřejte si cestu rájem a prožijte Sicílii, na kterou se nezapomíná!

To nejlepší z Holandska (autobusem) 04.05.2022 – 08.05.2022

Poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého objevíte to nejkrásnější ze země tulipánů. Projdete se miniaturním Holandskem i úchvatným skanzenem s větrnými mlýny v Zaanse Schans, budete obdivovat zahradu Evropy Keukenhof a projedete se po amsterodamských kanálech. Připravte se na květinové dobrodružství a vydejte se s námi zažít Holandsko!

To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARKY + SKADARSKÉ JEZERO (letecky z Prahy) 02.09.2022 – 06.09.2022

Za zážitky, na které se nezapomíná? Vsaďte na Balkán. Vydejte se objevit dechberoucí přírodu, fascinující historii i jedinečné památky. Míříme do Černé Hory… Jako ve středověku se ocitnete v hradbami obehnaném Kotoru. Romantiku si vychutnáte v uličkách půvabného městečka Budva. A v národních parcích Lovćen či Skadarské jezero nedáte foťáky z ruky. Poznávejte s vášní jako cestovatel!

To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA (letecky z Prahy) 27.05.2022 – 03.06.2022

Dopřejte si Kanáry – s průvodcem, který se vyzná… Společně se vydáte za krásami ostrovů Tenerife a La Gomera. Užijete si moře a letovisko Puerto de la Cruz. Vydáte se do národního parku se sopkou Pico del Teide, Orotavy i hlavního města Santa Cruz. Projdete se vavřínovými lesy i Kolumbovým městem San Sebastian. Poznávejte Španělsko jako nikdy předtím a prožijte kanárský ostrov Tenerife!

To nejlepší z Porta + PLAVBA ÚDOLÍM VINIC PORTSKÉHO VÍNA (letecky z Prahy) 21.09.2022 – 25.09.2022

Fantastický eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Porta. Navštívíte čtvrť Ribeiru, monumentální dvoupatrový most Ponte de dom Luís I. či křišťálový palác Palácio de Cristal. Projdete si vinné sklepy, ochutnáte slavné portské, zažijete plavbu údolím vinic a vychutnáte si divoké pobřeží Atlantiku. Překročte hranici všednosti a poznejte Porto!

Relax na plážích Mallorky + POBŘEŽNÍ PLAVBA LODÍ + OSTROVNÍ VENKOV (letecky z Prahy) 14.06.2022 – 21.06.2022

Slunné pláže zálivu Alcúdia, mořské vlny a vychlazená sangria – španělská mañana je tady! Dopřejete si skvělý odpočinek a jako správný cestovatel poznáte i nová místa. Můžete obdivovat divokou krásu poloostrova Formentor, vyrazit po ďábelské silnici do Sa Calobra nebo objevit, co skrývá Valdemossa či Palma de Mallorca. Nalaďte se na pohodu a zažijte pravý relax na Mallorce!

To nejlepší z Edinburghu + JEZERO LOCH NESS (letecky z Ostravy – Krakova) 31.05.2022 – 05.06.2022

Tajuplné příběhy, nejtajemnější jezero světa, slavná historie… Kde? Jedině ve Skotsku! Náš průvodce se vyzná lépe než místní a ukáže vám i místa, kam se ostatní nedostanou. Společně objevíte skotské zajímavosti, navštívíte proslulou Rosslynskou kapli, palác Scone i legendární Loch ness. A Edinburgh vás dostane svou atmosférou. Cestujte mazaně a prožijte s námi Skotsko na vlastní kůži!

To nejlepší z Edinburghu + HADRIÁNŮV VAL (letecky z Prahy) 14.09.2022 – 18.09.2022

Prodloužený víkend s průvodcem, během kterého objevíte zajímavosti Edinburghu, skotské přírody i historie. Navštívíte Holyrood Palace i Edinburský hrad. Vypravíte se do přímořského města St. Andrews a k paláci Scone. Zhlédnete Rosslynskou kapli i jedinečnou památku UNESCO Hadriánův val. Pojeďte s námi za historickými poklady Skotska a zažijte Edinburgh! 

To nejlepší z Liverpoolu + BEATLEWEEK (letecky z Prahy) 26.08.2022 – 29.08.2022

Nejslavnější britská kapela, proslulá zaoceánská loď, unikátní doky… Připraveni? Vydáte se po stopách Beatles, užijete si tajemnou filmovou atmosféru Albertových doků a na své si přijdou i fanoušci Titanicu. A to není vše! Ochutnáte anglické pivo v klubu The Cavern, projdete se po Mathew Street a vychutnáte si jedinečný festival. Objevte Liverpool z první ruky a zažijte Beatleweek!

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy) 29.07.2022 – 02.08.2022

Krajina jako z pohádky, středověké hrady, zelené pastviny, malebné vesničky… S průvodcem na slovo vzatým objevíte Anglii, jak jste ji doposud nepoznali. V Oxfordu navštívíte slavnou Christ Church nebo nejmenší anglickou katedrálu. Vyrazíte do Stratfordu i na hrad Warwick. Dáte si pintu anglického piva a užijete si termální lázně. Dopřejte si zážitky pro cestovatele a ochutnejte anglický venkov!

Lázně a wellness

To nejkrásnější z anglického venkova + PŘÍRODNÍ TERMÁLNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy) 29.07.2022 – 02.08.2022

Krajina jako z pohádky, středověké hrady, zelené pastviny, malebné vesničky… S průvodcem na slovo vzatým objevíte Anglii, jak jste ji doposud nepoznali. V Oxfordu navštívíte slavnou Christ Church nebo nejmenší anglickou katedrálu. Vyrazíte do Stratfordu i na hrad Warwick. Dáte si pintu anglického piva a užijete si termální lázně. Dopřejte si zážitky pro cestovatele a ochutnejte anglický venkov!

To nejlepší z Japonska + BAREVNÝ PODZIM + TRADIČNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy) 07.11.2022 – 19.11.2022

Cestovatelský podzim startuje – vsaďte na zemi vycházejícího slunce. S naším průvodcem poznáte Japonsko jako s nikým jiným. Projdete se zahradami hrajícími všemi barvami, zhlédnete úchvatné chrámy i kláštery. Ochutnáte japonskou kuchyni, objevíte zajímavosti pobřeží Japonského moře a vyzkoušíte tradiční japonské lázně. Dopřejte si barevné zážitky s vůní exotických dálek – dopřejte si Japonsko!

To nejlepší z Japonska (letecky z Prahy) 12.10.2022 – 24.10.2022

Životní zážitek na poznávacím zájezdu s průvodcem, během kterého objevíte nevšední krásy Japonska a na vlastní kůži vyzkoušíte tradiční japonské lázně. Projdete se úchvatným Tokiem, zhlédnete zdejší chrámy, kláštery i zahrady, ochutnáte japonskou kuchyni a Hirošima vás nenechá chladnými. Buďte cestovatel a jeďte s námi zažít Japonsko, na které se nezapomíná!